Risk warning: CFDs, forex and gold na leverage products wey get high risk. Most small investors dey lose money. Read more

Transparency

Weekly trading results

Every recap wey we don post, we no change anything. Win and loss dey there.

Results wey nobody audit

Dis numbers come from di weekly recaps wey we dey post for our Telegram group. No independent person don audit or confirm dem, and dem no be results from real trading accounts.

Overall statistics Period: 12 Jan 2026 – 23 Oct 2026

39Weekly recaps wey we post
3,848Trade ideas wey we share
3,573Trades wey win
277Trades wey lose
92.9%Average win rate
+808,940Total pips
+20,742Average pips every week
+56,540Best week · 27 Mar

E base on 39 weekly recaps wey we post. Pips no include spread, commission or slippage, and e no be money wey any member collect.

Total pips, week by week

Every point na one weekly recap wey we post.

0500,0001,000,000 16 Jan 2026: 19,730 pips23 Jan 2026: 44,810 pips30 Jan 2026: 69,810 pips6 Feb 2026: 111,810 pips13 Feb 2026: 128,010 pips20 Feb 2026: 143,410 pips27 Feb 2026: 162,910 pips6 Mar 2026: 185,710 pips13 Mar 2026: 202,410 pips20 Mar 2026: 217,740 pips27 Mar 2026: 274,280 pips3 Apr 2026: 292,565 pips10 Apr 2026: 305,625 pips17 Apr 2026: 324,745 pips24 Apr 2026: 339,525 pips1 May 2026: 357,395 pips8 May 2026: 386,585 pips15 May 2026: 405,745 pips22 May 2026: 417,885 pips5 Jun 2026: 429,255 pips12 Jun 2026: 454,065 pips19 Jun 2026: 464,855 pips26 Jun 2026: 478,655 pips3 Jul 2026: 517,255 pips10 Jul 2026: 534,085 pips17 Jul 2026: 554,795 pips24 Jul 2026: 572,965 pips7 Aug 2026: 599,925 pips14 Aug 2026: 616,145 pips21 Aug 2026: 643,140 pips28 Aug 2026: 659,240 pips4 Sept 2026: 686,610 pips11 Sept 2026: 710,210 pips18 Sept 2026: 729,690 pips25 Sept 2026: 745,950 pips2 Oct 2026: 760,560 pips9 Oct 2026: 776,270 pips16 Oct 2026: 792,430 pips23 Oct 2026: 808,940 pips 16 Jan6 Mar24 Apr19 Jun14 Aug2 Oct23 Oct

Latest recaps

Weekly Trade Recap

Week 19 Oct – 23 Oct 2026

+16,510pips
Total Trades
87
Trades wey win
77
Trades wey lose
10
Win rate
88.5%
TP1 Hit
4 (4.6%)
TP2 Hit
31 (35.6%)
TP3 Hit
36 (41.4%)
Runners Hit
50

(Di remaining trades na SL or BE) · Telegram post

Weekly Trade Recap

Week 12 Oct – 16 Oct 2026

+16,160pips
Total Trades
76
Trades wey win
73
Trades wey lose
3
Win rate
96.1%
TP1 Hit
4 (5.3%)
TP2 Hit
31 (40.8%)
TP3 Hit
33 (43.4%)
Runners Hit
50

(Di remaining trades na SL or BE) · Telegram post

Check all di weeks

Period wey you choose: 39 weeks · 3,848 Total Trades · Win rate 92.9% · +808,940 pips
WeekTotal TradesTrades wey winTrades wey lose Win ratePipsTP1TP2TP3Runners HitTelegram post
19 Oct – 23 Oct 877710 88.5% +16,510 4313650
12 Oct – 16 Oct 76733 96.1% +16,160 4313350
5 Oct – 9 Oct 76679 88.2% +15,710 6263071
28 Sept – 2 Oct 76679 88.2% +14,610 8292967
21 Sept – 25 Sept 98908 91.8% +16,260 8344456
14 Sept – 18 Sept 887810 88.6% +19,480 62048111
7 Sept – 11 Sept 108999 91.7% +23,600 82954103
31 Aug – 4 Sept 1081008 92.6% +27,370 63551144
24 Aug – 28 Aug 100955 95.0% +16,100 53545129
17 Aug – 21 Aug 78719 91.0% +26,995 42432167
10 Aug – 14 Aug 75714 94.7% +16,220 32438128
3 Aug – 7 Aug 65614 93.8% +26,960 41734282
20 Jul – 24 Jul 1071025 95.3% +18,170 83142146
13 Jul – 17 Jul 1071016 94.4% +20,710 72956117
6 Jul – 10 Jul 87834 95.4% +16,830 6244286
29 Jun – 3 Jul 97943 96.9% +38,600 62445258
22 Jun – 26 Jun 92893 96.7% +13,800 61847126
15 Jun – 19 Jun 99945 94.9% +10,790 5303269
8 Jun – 12 Jun 1501455 96.7% +24,810 74960105
1 Jun – 5 Jun 1141068 93.0% +11,370 6353934
18 May – 22 May Week wey no complete 100946 94.0% +12,140 8362858
11 May – 15 May 13712710 92.7% +19,160 13364279
4 May – 8 May 1081017 93.5% +29,190 103334176
27 Apr – 1 May 1171143 97.4% +17,870 93239107
20 Apr – 24 Apr 88835 94.3% +14,780 11262861
13 Apr – 17 Apr 72711 98.6% +19,120 51531113
6 Apr – 10 Apr 84804 95.2% +13,060 102230126
30 Mar – 3 Apr 103949 91.3% +18,285 112739271
23 Mar – 27 Mar 92884 95.7% +56,540 102854233
16 Mar – 20 Mar 104986 94.2% +15,330 11273583
9 Mar – 13 Mar 1351269 93.3% +16,700 24293561
2 Mar – 6 Mar 12411014 88.7% +22,800 18128091
23 Feb – 27 Feb 92839 90.2% +19,500 162244–
16 Feb – 20 Feb 83749 89.2% +15,400 131645–
9 Feb – 13 Feb 82748 90.2% +16,200 142040–
2 Feb – 6 Feb 95869 90.5% +42,000 172247–
26 Jan – 30 Jan 1109614 87.3% +25,000 243240–
19 Jan – 23 Jan 11310211 90.3% +25,080 212457–
12 Jan – 16 Jan 12110912 90.1% +19,730 213157–

Di Telegram icon go open di original recap for our group (na only members).

How we dey count results

Trade dey count as win when at least TP1 hit. We dey calculate di TP percentages from all di trades for dat week. Di trades wey lose close for stop-loss; di ones wey close for break-even dey under remaining trades.

We dey measure pips from di entry price wey we post reach di exit price. For XAUUSD, 1 pip = 0.10 USD price movement. Di results no include spread, commission, swap or slippage, and e depend on how each trader take enter and di position size.

Wetin happen before no mean say e go happen again. Dis numbers na hypothetical results of di trade ideas wey we post, no be from real member accounts.

Before you continue

Di info for dis website no be for people wey dey live for EU/EEA, UK, USA or any country where to share am go break di local law.

Comot from di website